Evlerimizde pek çok mobilya yer almaktadır: dolaplar, koltuklar, masalar, vitrinler, sandalyeler ve daha niceleri… Sıkizmir mobilya cilası sık kullandığımız bu mobilyalar da çeşitli faktörlerin etkisi ile zamanla eskir ve onarıma ihtiyaç duyarlar. Rutubetli ortamlar, eşyaların dikkatsiz biçimde taşınması ve kullanılması gibi pek çok sebep mobilyalarınız da çeşitli hasarlar oluşturabilmektedir. Oluşan bu hasarlar hem mobilyalarınızın kullanımında güçlüklerle karşılaşmanıza neden olur, hem de estetik zevkinizi olumsuz yönde etkiler. Hiç kimse özenerek satın almış olduğu eşyaları hasarlı, çirkin ve yıpranmış bir halde kullanmak istemez. Bu yüzden yapılacak en mantıklı iş, onarılmaya gereksinim duyan eşyalarınızı işin uzmanlarına emanet etmek olacaktır.

Neden Mobilya Tadilatı

Ne kadar dayanıklı olursa olsun mobilyalarınız kimi zaman döşeme, cila gibi işlemlerin yenilenmesine ihtiyaç duyacaktır. Hatta kimi zaman yalnızca ihtiyaçtan değil, kendi mobilyadekorasyonzevkiniz için de bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Mobilyalarınızın rengini ya da döşemelerini değiştirerek evinizin dekorasyonunda da az bir bütçe ile büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Bu değişiklikler sayesinde hem hayatınızda yeni bir başlangıç yaparsınız hem de zamanın modası ile uyumlu şık ve modern bir eve kavuşma hayalinizi gerçekleştirmiş olursunuz.
Eskimiş mobilyaları atmak ya da yok pahasına satışa çıkarmak aile bütçenizde hasara yol açacak bir müsrifliktir. Oysa yıpranmış mobilyalarınızın uzman eller tarafından mobilya tamirat ve tadilat işlemleri ile onarılmasını
sağlamak, hem sizin için hem de bütçeniz için son derece avantajlı bir durumdur. Firmamızda çalışan işinde uzman ustalar sayesinde sizlere İzmir şehrindeki en kaliteli koltuk döşeme ve mobilya cilası hizmetlerini en ekonomik fiyatlarla sunmaktayız. Tüm bunlarla yetinmeyerek tüm tamirat ve tadilat işlemlerini son derece hızlı bir biçimde tamamlamayı arzu etmekteyiz.

İzmir ilimizde koltuk döşeme trendleri

İzmir koltuk döşeme konusunda bir numara olan firmamız sizlere en kaliteli mobilya tamirat ve tadilat işlemlerini sunmayı kendine ilke edinmiş bulunmaktadır. İzmir mobilya cilası işlemleriniz de büyük bir özenle atölyelerimizde yapılmaktadır. Firmamız profesyonel hizmet veren elemanları, yüksek donanımlı atölyeleri ile tüm mobilya tamirat ve tadilat işlemlerinizi son derece kaliteli, hızlı ve ekonomik bir biçimde gerçekleştirmektedir. Güzel şehrimiz İzmir ‘de yaptığımız başarılı mobilya tamirat ve tadilat işlemleri sayesinde sizlere yenilemek istediğiniz mobilyalarınızı pırıl pırıl bir biçimde teslim etmekten onur duyuyoruz. İtina ile gerçekleştirdiğiniz tüm boyama, cila, onarım, döşeme değişimi benzeri mobilya tamirat ve tadilat işlemleri sayesinde mobilyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz, ve mobilyalarınızın uzun yıllar boyu evlerinizin en güzel köşesinde durmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Yazı içerisinde geçen fotoğraflar başkalarına ait değildir. İzmir ilinde kendi yaptığımız çalışmalar arasından derlenmiştir.

Yenisi Yerine Mobilya Tadilatı
Tagged on:         

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir