Ev ve işyeri dekorasyonu hakkında internet üzerinde yaptığımız araştırmalar ve ziyaretçi olarak katıldığımız fuarlar izmir koltuk döşeme konusunda fikirlerimize yenilikler katmakta ve yaptığımız işlere bunları en iyi şekilde yansıtmaya çalışmaktayız. Yeni fikirler ve renkler ile en yaratıcı dekorasyon türlerini bu şekilde takip ederek koltuk döşemeyi izmirde bir marka haline getirmeye çalışıyoruz. Bu yazı içerisinde sizlere yatak odası nasıl dekore edilmeli konusunda bir iki naçizane bilgi vermeye çalışacağız.

Yeni ve yaratıcı fikirler

Bütün gün evimize gelip kafamızı yastığımıza koyacağımız anı hayal eder dururuz bazen. Akşam saatlerinde evimize adım attığımız anda hoş bir dekorasyon ile karşılaşmak bizlere bizlere yeni güne daha dinamik başlamak için bir kaynak oluşturur. İzmir koltuk döşeme olarak yatak odanızın renklerine uygun bir berjer ilk tavsiyemizdir. Çünkü çok kısa oturulsa da baktıkça zevk verecek bir nüans olur. Yatak odasında her ne kadar karanlık renkler tavsiye edilse de modern tasarımlarda daha açık renklere bürünmüş bir oda tasarımı görülmektedir. Bunun nedeni daha güzel aydınlık, ferah bir sabaha uyanmaktır. Ne kadar güzel uyanırsak o kadar güzel bir gün geçer. Yatak odalarımız bizim içimizde bulunan hayat tarzımızı yansıtan mahrem niteliği taşıyan ve yalnız bizim göreceğimiz yerlerdir. Hep başkaları için dekorasyon ve döşeme düşünmek yanlış olur herhalde. Kendi göz zevkimiz de önemlidir. Bu yüzden tamamen kendi zevkimize önem vererek dekorasyon yapmamız gerekir. Koltuk döşeme izmir’de her ne kadar çok tercih edilen bir dekorasyon türü olsa da yatak odası dekorasyonu da bir o kadar önemlidir. Biraz önce bahsettiğim odada bulunan berjer in yanına uzun dekoratif bir saksıda zıt renkler ile bezenmiş yapma çiçekler veya yapay kamışlar hoş bir görüntü oluşturacaktır. Perdeler ise koyu renklerden kaçıldığında sabah uyanışlarını daha zevkli hale getirecektir.

Küçük Dokunuşlar
Yatak yakınlarında mutlaka küçük bir lamba veya tek dokunuşla kapanacak bir ışık kaynağı olmalı. Çünkü hepimize çok zor gelir kalkıp ışık söndürmek. Ve tavanda bulunan aydınlatma göze batmamalı. İzmir’de koltuk döşeme trendleri genel olarak aydınlatma ile ciddi anlamda bağıntılıdır. Buna yatak odası da dahil edilmelidir.

Peki Renkler ?

Renklerde yine doğallıktan uzaklaşmak dekorasyona zarar veren unsurların içindedir. Yinede mat renklerden hoşlanan ev sahipleri duvarlarından birine küçük yuvarlak plankton çıkartmalar yapıştırıp kendi zevklerini tatmin edebilirler. Her ne kadar yatak odasında farklı renkli duvarlar tavsiye edilmese de sonuçta oda size ait ve bakacak olan kişi sizsiniz. Konu yatak odası ise kendi zevkimizi önemsemeliyiz. Çift renkli duvarları genellikle salon ve oturma odalarında tavsiye ediyoruz. Duvarın bir yüzü hatta tv ünitesinin olduğu yüzü diyebiliriz buna farklı bir renk olabilir. Hatta güzel bir taş döşemesi.:). Koltuk döşemede izmir’in markası olan firmamız sizlere bu konuda hem telefon hem mail yoluyla destek olmaktan mutluluk duyar.

Küçük bir yatak odasına sahibim…
Günümüzde toplu konutlaşma çok yoğun olduğundan şehir yaşamında yatak odalarının boyutları yeterince küçülmektedir. Bu nedenden dolayı dekorasyon farklı bir hal almaktadır. Koltuk döşemesi yaptıracağınız berjere artık burada ihtiyaç yoktur. Zaten böyle bir berjeriniz var ise birine hediye edin. Sığdıramayacaksınız. Gömme bir elbise dolabı bir adet döşeme yapılmış baza ve ardından hoş iki lambader ile renklerin uyumunu sağlarsanız yere de beyaz renkli post halı inanılmaz hoş bir eda katacaktır evinizin dekorasyonuna.

Firmamız Koltuk Döşemede İzmirde liderliğini siz değerli müşterilerimiz burada bu yazdıklarımıza ayırdıkları zamana borçludur. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yatak Odası Dekorasyonu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir