İzmir Koltuk Döşeme

bornova koltuk döşemeKüçük ebatlı yaşam alanlarında mobilya ve dekorasyon önerileri
Metrekare açısından ufak evler genel itibariyle daha ufak saklama ve depolama alanına sahip oldukları bilinen bir gerçektir. Bu da ciddi problemlere neden olur. Bu durumda ihtiyaç fazlası ve beklemeye yönelik eşyalar alınmaktan kaçınılmalı ve yerli yerinde dekorasyonlar yapılması gerekmektedir. Küçük evlerde dekorasyon önerileri isimli yazımızda bu tip önerileri bulabileceksiniz. Eğer alanları etkin ve verimli kullanırsak küçük evlerde güzel kullanım alanları oluşturabiliriz. Bu yüzden mobilya seçerken birçok gözü olan ve depolama alanı büyük olan eşyalar tercih edilmedir. Mesela baza kullanımı önemli ölçüde saklama hacmi oluşturur. Çek yat denilen altı saklama üniteli oturma grupları ve yüklük olarak tabir edilen alanı olan eşyaların tercih edilmesi size alan kazanımında önemli bir faktör oluşturacaktır.
Koltuk döşeme izmir de bizde yapılır.
küçük ev dekorasyonÇocuklar için üst üste konulmuş ranza biçimindeki yataklar ve yatak altında çekmeceler önemli bir ayrıntı
olacaktır. Hatta tek çocuğu olan evlerde bile üst katı olan tek yataklı bir ranza olması yatağın altını da kullanım alanı olarak size sağlayacaktır. Ranzanın altı oyun olanı, ders çalışma alanı veya ps, Xbox gibi bir oyun alanı gibi dekore edildiğinde odada yüzde kırk bir avantaj sağlayacaktır. Ya da ranza altına izmir koltuk döşeme firmamızı arayarak ölçüler dahilinde yapılabilecek bir elbise dolabı veya yatak ve benzeri öğelerin koyulabileceği yüklük yapılması da ciddi bir alan kazanımına neden olacaktır. Hatta modern evlerde ranza altı sanki bir merdiven altı gibi kullanılarak yaşam alanınıza kazandırma sağlanmaktadır.
Kendi yatak odanızda ise yatak altı dolap ve baza tercihleri depolama alanı açısından iyi bir tercih olacaktır. Burada malumdur ki ranza kullanmak doğru olmayacağından baza kullanımı ilk öncelikte ve gözü fazla olan doğru dekore edilmiş kıyafet saklama ünitesi olan gardıroplar. Bu üniteler içerisinde kravat çoraplar için ayrı yerler, dürülmüş kazaklar için ayrı yerler. Hatta askılar için kullanılan yerler öyle sistematik olmalı ki hem boyunuza uygun hem kıyafetlerinizin ölçüsüne uygun olmalıdır. Asılı kıyafetleri buruşturmamalı ve yer açısından maksimize olmuş olmalıdır. Cilasını ve tadilatını yaptığımız mobilyalarınız için istediğiniz takdirde içini yeniden dekore edebiliriz.
Artık yaşam alanlarımız içinde çokça kartonpiyer görülmekte hatta modern uygulamalarda kartonpiyer altı ray kullanımlıda artmaktadır. Eğer kartonpiyerin evinizi küçültmesi sizi üzüyorsa hemen yerine ahşap ray saklama ünitesi firmamızca yapılmaktadır. Hatta sadece ray saklama ünitesi değil, dvd saklama üniteleri, biblo ve süs eşyaları için niş çalışmaları, kitaplıklar da küçük ebatlı evlerde inanılmaz kullanım alanı doğuracaktır. Aynı uygulamalar mutfağa ve banyoya da uygulanmakta ve hem görünüş hem kullanış açısından modern bir hal alacaktır. Bu şekilde yapılan dekorasyonlarda berjerler önemli yer kaplamaktadır. Berjerler dekorasyon değil kullanım amaçlı olarak evde yer almalıdır. Hatta güzel bir koltuk döşemesi yapılmış berjer dekorasyona katacağı artıların yanı sıra temizlik ve kullanılabilirlikte ön sıralara çıkacaktır. Kapıya yakın konulacak bir berjer ile kapı üstünde yer alan bir raf hoş bir dekoratif alan sağlayacaktır.
Mümkün olduğunca katlanabilir ve farklı yönleri olan mobilyalar küçük ev dekorasyonlarında etkili olur. Küçük mobilyalar için çözüm önerileri size bir telefon kadar yakın. İster bizi arayarak ister izmir koltuk döşemeizmir koltuk döşeme sitemize gelerek önerilerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu konuda en önemli adım evinizin net ölçülerini bilmeden yapılan dekorasyonun size uygun olmayacağıdır. Bizi arayarak ölçeklendirme tabelanızı hazırlayabilir size en uygun ölçüleri sunabiliriz. Buradaki sitede hoş bir kaç öneri ile karşılaştığımızı belirtmek isterim. Sizler de bir göz atabilirsiniz.

Küçük Ev Dekorasyonu – izmir koltuk döşeme

One thought on “Küçük Ev Dekorasyonu – izmir koltuk döşeme

  • gerçekten mobilya dekorasyon alanında bir isim olma yolundasınız. isteğin aynı gününde makale yazılmış olması sizi takip etmemizin haklı sebepleri arasında galiba. çok teşekkür ederim. ev dekorasyonu hakkındaki önerilerinizi dikkate alarak sizleri takip ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir