Ürün gamımız içerisinde bulunan koltuk döşemelik kumaş çeşitlerimiz kataloglarımızda ve yakında burada olacaktır. Bu seçimde sizleri tek bırakmadan bu konudaki yılların tecrübelerini sizlerle paylaşarak bir bütün halinde dekorasyon önerileri olarak sizlere sunuyoruz. Kumaş çeşitliliği olarak bir çok firma ile çalışmaktayız. Bu sebepten dolayı mutlaka sizlerin zevkine hitab edebilecek kumaşı bulacağımız konusunda iddialıyız. İzmir‘de bulunmaması durumunda istenilen her yerden kumaşları temin edebilmekteyiz. Firmamızın yurtdışı bağlantıları ile ithal kumaşlar üzerinede istenilen döşemeler yapılabilmektedir.
Yıllar yılı ev hanımlarında yaşanmış olan bazı renk ve dekorasyon alışkanlıklarına son vererek yeni trendleri koltuk döşeme işine taşımak için Bornova, Konak, Üçyol, Balçova, Çiğli, Karşıyaka, Menemen, Menderes, Özdere, Gümüldür, Altındağ, Çeşme, Urla, Kuşadası, Manisa başta olmak üzere Güzel İzmir’imizin her yerinde hizmetinizdeyiz.
Yıllar yılı kullanılmaya alışılmış çiçekli böcekli desenleri sizlere unutturup modern çizgilerle, silinebilir özellikte ve tay tüyü mobilya kumaşlarını sizlere sunmaktan duyduğumuz haklı gururu internet ortamında sosyal medya ve web sitemizde sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Tay tüyü kumaşlar ve bunların yanı sıra su geçirmez, leke tutmaz, deri kumaşlar artık moda olmuş koltuk döşeme mesleğine yeni bir bakış açısı kazandırmış ve dekorasyonda bütçesi kısıtlı kişilere hizmet eder hale gelmiştir.
Koltuk Döşeme denildiği zaman ya klasik çiçekli, keten dokuma, kadife kumaşlar düşünülerek klasik seriye devam edilecek, ya da ekonomik çözüm olan su geçirmeyen özelliğe sahip, silinebilir tay tüyü kumaşlar tercih edilecektir. Ve tay tüyü kumaş sayesinde yaşam alanımız hızla modern bir görünüşe ilk adımı atmış olacaktır.
Koltuk döşeme işinde kumaşların yıpranma zamanı düşünülmelidir ve bu sürtünmeye göre değişkenlik gösterer. Bu nedenlerden dolayı döşeme yaptırmayı düşündüğünüz kumaşın lekeler karşısındaki dayanılıklığı ve sentetik olup olmadığı iyice araştırılmalıdır. Bu bağlamda iki tür kumaştan bahsedilebilir. Doğal döşeme kumaşları ve Sentetik döşeme kumaşları. Kumaş seçiminde yanmazlık ya da ne kadar geç alev aldığı, ışık ve neme karşı dayanıklılığı, solma ihtimali ve temiliğinin zorluğu göz önünde bulundurulmalı ve dekorasyona en uygun renkte kumaş seçilmelidir.
Mobilya dekorasyon için doğru adrestesiniz.

Sizlere sunmak istediğim çok hoş kumaş örnekleri olan bir döşeme. İnceleyebilirsiniz.

Koltuk Döşemede Kumaş Seçimi
Tagged on:             

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir