İzmir koltuk döşeme olarak 2016 İsmob mobilya fuarında neler gördük.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına mobilya ve dekorasyon alanında bütün fuar ve etkinlikleri elimizden geldiğince takip ediyoruz. Mobilya fuarları dekorasyon ve moda trendleri hakkında zengin içeriklere sahip olduğundan sizlere vereceğimiz hizmetlerde bizlere fikir vermektedir. Markaların yeni yıl başlangıçları, model renk ve kumaş seçimleri bu yılda çok ilginçti. Hatta bu yıl takip ettiğimiz birkaç firmanın iç mimarileri de çok enteresan fikirler sahibi olmamıza yardımcı oldu. Sadece sizlere koltuk döşeme değil komple mobilya dekorasyon hizmeti verdiğimizde tadilatını yaptığımız mobilya ve izmir lake cila ve türevi işlemlerde çokça bu fikirlerden faydalanıyoruz.
Türkiye mobilya pazarına yön veren bir çok firmayı fuarın iki çatı altında sunduğu konseptte görmemiz izmir koltuk döşemeci olarak mümkün oldu. Ocak ayının sonuna yakın yapılacak İMOB a da katılarak edindiğimiz değerli bilgileri işlerimize yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz. Fuar genelinde malzeme kalitesi, kumaş ve renklerin uyumu ve bunun dekorasyona yansıtılması konusunda artık Türkiye de Dünya genelinde söz sahibi olmuşa benziyor. Stand sunumları Televizyon reklamı gibi renkli ve şıktı.
Çinili desenler birçok markanın koltuk kumaşlarında, yatak başlıklarında ve kullandığımız küçük ev dekorasyon eşyalarında çokça karşılaşılmakta. Ve mavi rengin tonlarını bir çok dekorasyonda görmemiz mümkündür. Ev tekstilinde de çokça kullanıldığını bilgisi fuarda konuşmalarımızda edindiğimiz bilgiler arasında.
Artık evimizin ortasına bahçeler, yapay ağaçlar, çiçekler ve dış ortam havası oluşturacak bir çok unsur kullanılmakta. Dış mekan ve iç dekorasyonun birbirinden ayrışımı artık yok gibi 2016 yılında. Temel yaşam alanınızda yaz kış sahip olacağınız bir bahçe havasında dekore etmek yeni yılın dekorasyon modası içinde görülmektedir. Birçok firmanın ürününden aldığımız fikri izmir koltuk döşeme olarak sizin evlerinize yansıtmaya çalışıyoruz. Dekorasyon ciddi bir iştir. Çünkü sizin gününüzün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz yerledir bizim dekore ettiğimiz yerler. Parlak beyaz tonlarında lake cila işlemi yapılmış bir mobilyanın mavi tonlarında döşemesi yapılmış bir berjer ile uyumunu odanızda yaratacağı havayı bir düşünün. Daha detaylı bilgiler buradan alınabilir. Siteyi ziyaret ederek bakabilirsiniz.
Yeni yılın moda kumaşları, renkleri ve mobilya malzemeleri için sitemizi takip ederek sitemiz üzerinden gelen müşterilerimize özel %20 indirimden faydalanabilirsiniz. İzmir de başta Bornova koltuk döşeme, Karşıyaka koltuk döşeme, Yeşilyurt koltuk döşeme başta olmak üzere bütün merkez ve dış ilçelerde hizmet vermekteyiz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz.

Koltuk Döşeme ve ismob fuarı
Tagged on:     

One thought on “Koltuk Döşeme ve ismob fuarı

  • yazılarınızı dikkatle takip ediyorum. gerçekten hepsi çok bilgilendirici. Dekorasyon hakkında detaylı bilgiye sahip olduğunuz belli. Dekorasyon fikirlerini sunarken küçük evler hakkında da bilgilendirici yazılar yazarsanız sevinirim. Mobilya dekorasyon hakkında galiba bilmediğimiz çok sey var 🙂 iyi çalışmalar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir