Döşemecilik işinden bahsedildiğinde ilk olarak akla gelen koltuk döşeme olsa da günümüzde birçok meslek dalında döşemecilik sanatı icra edilmektedir. Fakat günümüzde döşemecilik mesleği yaygın olarak koltuk döşemecilik meslek kolunu anlatmaktadır. İzmir de koltuk döşeme deyince ilk akla gelen firmamızın bugünkü yazısında koltuk döşeme ile ilgili olarak sizlere bilgiler sunmaya çalışacağız. Döşemecilik tarihi ile ilgili bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Her evin temel yapı taşı olan koltuklar bazen odamızın bir köşesinde berjer olarak, bazen odalarımızın vazgeçilmezi çekyatlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar ağacın sağlamlığı ve döşemenin kalitesi iyi olsada yıllar karşısında eskimese bile biz baktıkça eskimiş gibi gelir. Aslında bazı kişiler buna “gözümde eskidi” veya “sıkıldım” diyebilir. Bu türde iş yaptığımız bir izmir ve çevre ilçelerinde bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti göz önünde bulundurulduğunda insanların bakmaktan sıkıldığı koltuklar yepyeni bir döşeme ile yenisinden daha da güzel bir hale gelmektedir. Bu memnuniyet baz alındığında öncelikli yapılması gereken işlem koltuk döşeme işlemindeki renk ve kumaş seçimidir. Koltuğun bulunduğu yaşam alanı içerisinde modern bir yapımı hakim yoksa klasik bir hava mı var sorusu ilk aklımıza gelen sorudur. Bu sebepten ötürü koltuğun bulunduğu yaşam alanını görmek bize ciddi anlamda bir fikir katacaktır. Bir çok firmada gördüğünüz üzere verilen vaatler evinize modern bir görünüm katacakları yönündedir. Ama her dekorasyon tipi modern bir görünümü kaldırmaz. İhtişamlı ama klasik yapısı olan bir odaya modern çizgileri olan bir döşeme işlemi yapıldığında oluşan tezat göz zevkinizi tamamen bozacaktır. Bu ve benzeri durumlarda koltuklarda meydana gelen yıpranma karşısında orjinaline sadık kalarak yapılan döşeme çok daha güzel olacaktır. Belki yeni bir mobilyada bulamayacağınız renk ve model çizgisini bizimle yakalamanız için size bir telefon kadar yakınız.
Koltuklarınızda yapılan yüz değişimi esnasında ortaya çıkan durumlar ile yakından ilgilenmekteyiz. İçerisinde bulunan yaylar, süngerler veya ahşap aksam yıllara karşı olan dayanıklıkta biraz yenilmiş olabilir. Böylesi durumlarda işimizdeki titizliğimizi ortaya koyarak yapılması gereken tadilat veya malzeme değişimi de sizlere bilgi vererek yapılmaktadır. Çünkü bozuk yay veya mobilya aksamları yaptığmız döşemenin güzelliğini gölgede bırakacak sizde istediğiniz kalite ve görünüme ulaşamayacaksınız. Her işimiz bizim yeni bir referansımız sloganı ile yola çıkan uzman ekibimiz böyle bir durumla karşılaşmamak için elinden geldiğince çalışmakta ve söz verdiğimiz gibi ve söz verdiğimiz zamanda sizlere mobilyalarınızı istediğiniz adrese teslim etmektedir.
Tabiki de bu işin birde maddi yönü göz önünde bulundurmak yaptığımız işi sizelere anlatmama yardımcı olacaktır. Yeni bir oturma grubunun fiyatı günümüz ekonomisinde bir çok kişinin aylarca taksit ödemesine neden olmakta ve cebimizi yıpratmakta. Yenisine ödeyeceğiniz çuval dolusu para yerine çok daha makul bir fiyata yenisinden daha fazla size göz zevki yaşatacak bir yaşam alanına bizimle sahip olabilirsiniz.
Hep bir slogan vardır Bize sormadan şunu almayın bize sormadan bunu almayın diye; firma olarak sizlere bu tip bir alışılageldik bir sözle yaklaşmıyoruz. Sizlere araştırmanızı öneriyoruz. Ve özellikle internet en yakınımızdaki ansiklopedi. Bu işin nasıl yapıldığını araştırın ne olduğunu araştırın ve bize sorduğunuz sorular karşısında aldığınız cevapları araştırın. Bizi seçmekle doğru kararı verdiğinize emin olacaksınız.

Koltuk Döşeme Nedir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir