Koltuk döşeme işlemi firmamız tarafından yapılan kişiye has ve isteğe özel bir imalat ve tadilat biçimidir. Oturma grubu, çekyat, berjer ve benzeri yaşam merkezi ünitelerinin iskelet tamiri, iç malzeme yenilemesi ve kumaş değişimi hizmetini kapsayan bütünü izmir koltuk döşeme sizler için en iyi şekli ile vermektedir. Kumaş ve benzeri imalatı yapılan kapı, yatak ve baza başlığı gibi bütün mobilya malzemelerinin de döşeme ve tadilatı firmamızca verilmektedir.
Kaliteli mobilyalar için döşeme işçilik ve malzemesi çok ekonomiktir. Yenisini almak yerine yenilemek bütçenize ciddi anlamda katkı sağlayacaktır.İzmir koltuk döşemeci sizlerin ekonomisine katkı sağlamak için buradadır.
Evinizde eskimiş mobilya, oturma grubu ve benzeri döşeme işlemi yapılmış, cila işlemi yapılmış bütün mobilyalarınızı ikinci el mağazalara ucuz fiyata satmak veya çöpe atmak yerine yeni alınmış gibi bir görüntüye kavuşturmak izmir koltuk döşeme ‘ de yapılmaktadır.
Döşeme yapılacak ürünün ne kadar güzel ve kaliteli olduğu önem arz eder. İlk öncelikle yenisinin ne kadar olduğunun araştırılması, sonra döşeme işleminin maliyeti incelenerek karşılaştırılmalıdır. Kumaş, renk ve malzeme seçiminden sonra son halini aldığında yenisinde istenmeyen yerler de egale edilerek tam istediğiniz koltuk döşemesine sahip olacaksınız.
Bu işlemlere tabi tutulacak mobilyalarınız için öncelikle malzeme, nakliye ve işçilik olmak üzere kalem kalem fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü malzeme kalitesi işçiliği etkilemeyen bir unsurdur. Firmamız tarafından ücretsiz nakliye ve keşif hizmeti sizlere sunulmaktadır. Basit tamirat işleri fiyata dahil tutulmamaktadır. Bütün bu fiyat kalemleri incelendiğinde ne kadar hesaplı hizmet verdiğimizi anlayacaksınız.
Biz bu işi ne kadar bir ücrete yapıyoruz? Firmamızın fiyat politikası müşterimiz ile açık ilişkilerdir. Kullanacağımız kumaşın metre fiyatından tutunda, gider kaleminde olacak malzeme harcaması sizlere net olarak iletilecek ve işçilik rakamımızı sizlere bildirerek güvenli bir alışveriş ortaya koymak izmir koltuk döşemecinin temel vizyonudur.
Oturma grupları, koltuklar, berjerler ve bunun gibi bütün mobilyalarda yapılacak olan döşeme işleminde dikkat ettiğimiz önemli hususlar aşağıda sıralanmıştır.
Mobilya kısmı dediğimiz iskelet ne kadar sağlam? Tadilat gerektiriyor mu?
Döşeme yapılacak mobilyanın süngerlerinin durumu nedir? Çürümüş, yıpranmış, kopmuş süngerler tarafımızca tamamen değiştirilir.
Sağlamlığını yitirmiş vidalar, cila gerektiren mobilya aksamı var mı? Böylesi durumlarda müşteriye bilgi vererek bunları yeniden yapmak firmamızın sizlere verdiği hizmetler arasındadır.
Sünger kullanımı çok önemli bir husus olup sizlere verdiğimiz hizmette kesinlikle birinci kalite sünger kullanarak müşterimizi mağdur etmemek gerekmektedir.
Koltuk döşemede İzmir ilimizde sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Koltuk Döşeme Hakkında Bilinmeyenler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir