Geçmişten günümüze kadar mobilya sektörü her geçen gün kendini geliştirmekle beraber bu alandaki ihtiyaç ve gereksinimlerde göz önünde bulundurduğumuz zaman insanlar her geç yıl daha kaliteli mobilyalar istemektedirler. Mobilya sektörünün diğer bir kolu olan koltuk döşemecilik alanını konusunu ele alacak olursak koltuk döşeme işlemi müşterilerin koltuklarındaki dekorasyonları ve kullanılan kumaşı sevmediği ve değiştirmek istediği takdirde koltuk döşeme işine duyulan talep artmaya devam etmektedir.

Koltuk döşeme de isim yapmış olan Güzelbahçe Koltuk Döşeme yaptığı işlerden görüldüğü gibi profesyonel personel kadrosuyla işlerini büyük bir titizlikle yaparak bu alanda ne kadar iyi olduklarını siz değerli müşterilere göstermişlerdir. İlk önce koltuk döşeme yapılırken eski dekorasyon malzeme çıkarılarak zımparalama ve kazıma işlemine hazır hale getirilir. Bununla beraber kazıma ve zımparalama işlemlerine geçildikten sonra koltuğun yüzeyleri ilk önce özenli bir şekilde ürüne zarar vermeden kazıma işlemi yapılıp bitirildikten sonra zımparalama işlemine geçilir.

Zımparalama işleminde en önemli nokta yüzeylerin çok iyi bir şekilde pürüzsüz hale getirilir. Yapılan zımparalama işleminden sonra zımparalana yüzeyler çok iyi bir şekilde dezenfekte edilmelidir. Dezenfekte den kastımız sabunlu su ile iyice temizlenmelidir. Temizlenen yüzeyler iyice kuruduktan sonra diğer işleme geçilmelidir. Diğer işlemde cilalama işlemidir. Kuruyan yüzeyler çok iyi bir şekilde cilalandıktan sonra kurumaya bırakılır. Artık koltuk yeni döşeme işlemi için hazır hale getirilmiş olur. Müşterinin isteği üzerine belirlenen kumaş ya da kumaşlı desenler koltuğa döşenir. Bu sistemin çıkmasının amacı koltuk takımı alan kişilerin koltuğun rengin ya da dekorasyon yönünden istediği şekilde değişim yapılması için çıkmıştır. Sizde hala koltuk döşeme işlemini tercih etmemekle beraber bilginiz yoksa eğer iyice araştırıp o şekilde iyi bir profesyonel personel kadrosu olan yerlerde yani Güzelbahçe Koltuk Döşeme de yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Güzelbahçe Koltuk Döşeme
Tagged on:     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir