Bugüne kadar şöyle bir geriye dönüp baktığımızda insanların koltuklarının yüzeylerini değiştirmelerinde koltuk döşeme işlemini tercih ettikleri bellidir. Yani hem maddi açıdan hem de çok sevdikleri koltuklarından vazgeçmediklerinden dolayı böyle bir sistem seçmektedirler. Bununla beraber koltuk döşeme işlemi her geçen yıl fazla talep olmasından dolayı siz değerli müşteriler için profesyonel personel kadrosuyla işlerini titizlikle yaparak insanların beğenilerini almaktadırlar.

Bu alanda işlerini mükemmel yapan Çiğli Koltuk Döşeme her geçen yıl müşterilerini artıran bu firma profesyonel kadrosuyla işlerini sürdürmektedirler. Bu sebeple koltuk döşeme de elektronik kollar kullanan bu firma işlerini bir üst seviye taşımışlardır. Koltuk döşeme işleminden bahsedecek olursak koltuk döşeme de ilk önce kazıma işlemi ile yapılır. Kazıma işlemi büyük bir titizlikle yapıldıktan sonra sonraki işlem olan zımparalama işlemine geçilir. Zımparalama çok iyi yapılmalıdır. Çünkü zımparalama yapılan yüzeyler pürüzsüz hale getirildikten sonra ve temizlendikten sonra cilalama işlemi yapıldıktan sonra kurumaya bırakılır. Çiğli Koltuk Döşeme bu gibi işlemlerini büyük bir ustalıkla yaptığı için günümüzde bu kadar iyi geri dönütler almayı başarmıştır. Cilalama işlemi yapılıp kuruma işlemini bekledikten sonra sıra gelir kumaşın büyük bir titizlikle yerleştirilmesine işlemine. Bu işlemde kumaşın kalitesi yüksek olmakla ve leke tutmayan bir kaliteli kumaş kullanılarak yapılır. Kumaşın köşelerinden 1 cm içe doğru kıvırarak zımba tabancı ile iyice gergin bir şekilde zımba işlemi tamamlanır. Artık bütün işlemler bittiğine göre sunuma hazır olan sıfır görünümlü koltuk siz değerli müşterilerin istediği şekilde hazır hale getirilmiş olur.

Sizde hala koltuklarını yüzeyini değiştirmek ve döşeme işlemi suretiyle yaptırmak istiyorsanız Çiğli Koltuk Döşeme firması sizin için en iyi şekilde işini yaparak sizi mutlu etmek amaçları arasındadır.

Çiğli Koltuk Döşeme
Tagged on:     

One thought on “Çiğli Koltuk Döşeme

  • Iyi gunler istikbalden aldigim iki tek iki uzun bir koltuk takimim var takimimin kollari yari deri yari tahta beyaz kendisi kadifemsi kahve tonlarinda su an yeni tadilattan ciktigim icin komple yaptiramam ocak ayina kadar odemlerim bitmekte ve yaptirmayi dusunuyorum kollarindan tahtayi iptal edip tamamen deri veya kumas kol vede kendi kilifini tamamen degistirmek istiyorum bu islem bir takimda ne kadara mal olmakta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir