Bugüne kadar herkesten duyduğumuz kadar genel olarak koltuk döşeme işlemleri çok boş bir işlem olduğu düşünülür. Tam tersine koltuk döşeme işlemi hem maddi açıdan hem de güzel bir ürünün yüzeyi değişmesi konusundan biz insanlara çok büyük katkıları vardır.

Bu alanda isim yapmış ve her geçen sene müşterisi artan Buca Koltuk Döşeme bu alanda işlerini profesyonel personel kadrosuyla gerçekleştirerek siz değerli müşterilerini beğenisini almıştır. İlk öncelikle koltuk döşeme de kullanılan aşamaları açıklayarak ele alalım. İlk öncelikle olarak koltuk döşenecek yüzeylerin kazınması işlemi yapılır. Kazınan yüzeyler iyice yapıldıktan sonra diğer bir işlem olan zımparalama işlemine geçilir. Zımparalama işlemi çok önemli bir işlem olmakla beraber yüzeyler zımparalama işlemine tabi tutularak güzel bir şekilde pürüzsüz hale getirilir. Bu işlemler sonucunda toz tutan ve kirlenen yüzeyler sabunlu su ile güzel bir şekilde yıkanarak kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi bittikten sonra artık geriye kalan cilalama işlemine geçilir. İyice temizlenen yüzeyler güzel bir şekilde cilalandıktan sonra tekrar kuruma işlemine tabi tutulur. Cilalanan yüzeyler iyice kuruduktan sonra artık yeni kumaşın monte edilmesi işlemine gelinir. Kumaşın köşelerinde 0,5 cm içe kıvrılarak zımba tabancı yardımıyla iyice yüzeye gergin bir şekilde monte dilmesi sağlanır. Bu işlemler bittikten sonra önceki halinden eser kalmamış olur. Buca Koltuk Döşeme bu alanda işlerini geçmişten günümüze kadar güzel bir şekilde yaptığı için şuan vatandaşın gözünde güvenilir bir koltuk döşeme işlemi yapan güvenilir unvanın almıştır.

Bununla beraber sizde hala karar vermediyseniz ve güvenilir bir koltuk döşemeci arıyorsanız Buca Koltuk Döşeme firmasına giderek işlerini hem kaliteli hem de uzun ömürlü yaptırarak huzurlu ve mutlu günler sizli bekliyor olacaktır.

Buca Koltuk Döşeme
Tagged on:     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir