İşyerinizde veya evinizde yaşam alanınızda değişik bir dekora sahip olmak için alternatifler çokça bulunmaktadır. Bunun gibi bir dekorasyonun ilk temel parçası Bornova Koltuk Döşeme ‘ den geçmektedir. Yeniden bir eşya almanın maliyetini kaldırmak çokta akıllıca bir fikir olmadığı durumlarda mobilya ve koltuklarınıza Bornova’da döşeme yaparak yeniden hayat veriyoruz. Bornovaya servisimizin olduğu atölyemizde koltuk döşeme işlemi siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunulmaktadır. Döşeme renginden tutunda, izmir de aklınıza gelebilecek bütün koltuk döşeme trendleri sizinle yapacağımız görüşmeler sonucu yapılacak işler ortaya çıkacaktır.

Mobilyalara cila ve koltuklara döşeme Bornova ’da oturan siz değerli müşterilerimize artık yeni bir eşya sahibi yapmış oluyor. Hem de yeni bir mobilya almanın maliyeti ve zahmetinden kurtularak. Kaliteli malzeme kullanarak ister deri ister kumaş seçimini doğru yaparak sizlere verdiğimiz garantinin her zaman arkasındayız. Atölyemiz içerisinde her iş ilk yapılan iştir ve her müşteri referansımızdır vizyonu ile takip edilir. Sizlere en iyi hizmeti Bornova koltuk döşeme ve izmir koltuk döşeme atölyelerimizde verebilmek için azami dikkat ve disiplin içinde çalışmaktayız.

Şirin İzmir’imiz de sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. İşimizde lider olmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize yürekten teşekkür ediyoruz.

Artık eskiyen modası geçen bir çok mobilya ve koltuklarınızın döşemesi, modellerinin yenilenmesi ve tadilatı sizin isteğiniz ve zevkiniz doğrultusunda moda trendleri takip edilerek yapılmaktadır.

Neler Yapıyoruz

Kanepe, koltuk döşeme, yüz değişimi

Klasik ve değerli koltuklarınızın orijinaline sadık kalarak revize edilmesi.

Sizin hallerinizdeki dekorasyon fikirlerini biz canlı ortama dökerek sizlere daha iyi hizmet verebilmenin yolları üzerinde çalışıyoruz.

Sadece koltuk değil, puf, baza, sandalye gibi bütün ev ve işyeri eşyalarınızı yeniden hayata katıyoruz.

Marka farkı gözetmeksizin bütün markaların koltukları Bornova da döşeme hizmetimiz kapsamındadır.

Bornova
İlçemiz hakkında ve tarihi :

İzmir’in kuzeydoğu bölgesinde yamanlar dağının hemen dibinde bulunan Bornova hemen merkeze sekiz kilometre mesafede yer alır. Birkaç sene öncesine kadar 425 bin yerleşik vaziyette nüfusu olan ilçemizin hareketli olarak 1 milyonun üzerinde nüfusu barındırmaktadır. Çok farklı kültür ve tatların bir arada olduğu Bornova ilçemiz meşhur Homerosun yaşadığı, İzmir ‘ in ilk kuruluşunun kabul edildiği Symirna nın dibinde yer alır ve ulaşımı otoban ve metro ağları ile çok kolaydır. Piknik alanlarında yeşilliği, bağlarında bamyası ve hareketli şehir kültürünü harmanlayan şirin bir merkez ilçedir. Bu güzel ilçemize Bornova koltuk döşeme alanında hizmetimiz ücretsiz ve hızlıdır.

İzmir koltuk döşemeci olarak sizlere verdiğimiz doğru hizmetin haklı gururunu taşımaktayız. Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürü bir borç biliriz. Koltuk Döşeme Bornova hizmetimiz şirketimizin vermiş olduğu bir hizmet olup İzmir Koltuk Döşeme yerinde hizmetidir.

İletişim İçin : 0554 571 41 02

Bornova ilçemize yeni kampanyamız. Bornovadan bize sitemiz vasıtayla ulaşan bütün müşterilerimize iş ayrımı yapmaksızın bütün işlerde %25 indirim. Sadece telefon veya mailinizde sitemizden geldiğinizi söylemeniz yeterli. Alanında lider kuruluşumuz sizler için en iyi olan takip ederek sizlere modanın dekorasyonla buluştuğu noktayı evinize taşıyor.

Bornova Koltuk Döşeme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir