Geçmişten günümüze şöyle bir dönüp bakacak olursak koltuk döşeme alanında çalışan iş yerleri işlerini bir üst seviye taşıyarak günümüze kadar gelişmeler kaydetmiştir. Orta halli maddi durum olan aileler genellikle koltuk döşemeciliği tercih etmektedirler. Çünkü hem maddi açıdan zorlanmayacaklar hem de gelecekleri için kendilerine göre uygun bir yol seçmiş olur.

Koltuk döşeme alanında en iyilerinden biri de Bayraklı Koltuk Döşeme kendi alanında müşterilerini memnun etmekle beraber profesyonel personel kadrosuyla işlerini büyük bir titizlikle yapmaktadırlar. Bundan dolayı koltuk döşeme işlemi yapılırken ilk önce kazıma işlemi yapılır. Kazıma işlemi bittikten sonra zımparalama işlemi için hazır hale getirilir. Zımparalama işlemi güzel bir şekilde yapılmalıdır. Çünkü kumaş yapacağımız yüzeylerin çok güzel bir şekilde pürüzsüz olmasına dikkat edilmelidir. Zımparalanan yüzeyler güzel bir şekilde yıkandıktan sonra iyice kuruması beklenir. Yüzeyler kuruduktan sonra artık cilalama işlemine geçilir.  Temizlenen yüzeyle güzel bir şekilde cilalama işlemi yapıldıktan sonra tekrar kurumaya bırakılır. Cila ne kadar kaliteli ise o kadar iyi bir iş çıkarmış olursunuz. Bu gibi hassas noktalara dikkat ederek adını bir üst seviyeye taşıyan Bayraklı Koltuk Döşeme hem bu alanda çok iyi olduğunu hem geleceğe yönelik vatandaşlarını güvenini almaya devam etmektedir. Kuruma işlemi bittikten sonra sıra geldi kumaşın yerleştirilmesine ve kumaşın da leke tutmayan kaliteli bir ürün olması çok iyi olacaktır.

Kumaşın her köşesinden içe doğru 0,5 cm içe kıvrılarak zımba tabancası ile iyi bir şekilde zımbalama işlemi yapılır. İşte sonuç olarak sizde hala koltuk döşemede güven probleminiz varsa bu işini çok iyi olduğunu anlayarak Bayraklı Koltuk Döşeme firması siz değerli müşterilerini büyük bir mutlulukla beklemeye devam etmektedirler.

Bayraklı koltuk döşeme
Tagged on:     

One thought on “Bayraklı koltuk döşeme

  • Merhaba benim koltuklarim 5 yillik henuz bi yipranma yok fakat renginden cok rahatsizim cok koyu bir rengi var.kemalpasa da oturuyorum ve fiyat almak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir