Geçmişten günümüze kadar evlerimizde kullandığımız koltuk takımlarında da görüldüğü gibi eskiyen koltuk takımlarını çöpe atmamız yerine yeni gelişen koltuk döşeme işlemi sayesinde artık yıpranmış, aşınmış yüzeyleri değiştirmek mümkündür.. Bununla beraber orta halli aileler bu konu da çok hassas davranmakla beraber hem maddi açıdan hem de geleceklerini düşünmeleri açısından koltuk döşeme sistemi daha cazip gelmiştir.

Bu alanda isim yapmış olan Balçova Koltuk Döşeme geçmişten günümüze kadar işlerini büyük bir titizlikle yapmakla beraber müşterilerini beğenisini kazanmıştır. Koltuk döşeme işlemine gelecek olursak ilk önce kazıma işlemine tabi tutulur. Yüzeyler iyice kazındıktan sonra zımparalama işlemine hazır hale getirilir. Kazınan yüzeyler güzel bir şekilde zımparalama işlemi yapılıp pürüzsüz bir hale getirildikten sonra ve zımparalama işlemi bittikten sonra zımparalan yüzeyler güzel bir şekilde sabunla su ile temizlenip kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra cilalama işlemi için güzel bir şekilde zemin hazırlanarak zımparalanıp temizlenen yüzeyler güzel bir şekilde cilalama işlemi yapıldıktan sonra tekrar kurumaya bırakılır. Kuruduktan sonra seçilen kumaş iyice gerdirilerek zımba tabancısı ile gergin bir şekilde köşelerinden sabitlemek suretiyle işlem tamamlanmış olur. Fakat dikkat edilecek konulardan biri de koltuk döşeme için kullanılan kumaşın leke tutmaması, uzun ömürlü olmasına çok dikkat edilmelidir. Bu alanda isim yapmış Balçova Koltuk Döşeme bu gibi konulara çok dikkat etmektedir.

Her geçen sene profesyonel personel kadrosunu genişleten bu firma ilerdeki hedefleri arasında şuan ki yaptıkları işin 2 katını üreteceklerinin sözünü siz değerli müşterilere vermektedirler. Yaptıkları işlere bakacak olursak müşterilerin uzun süre kullandıkları ürünlerde hiçbir aşınma ve rutubet durumu yaşamadıkları ortaya çıkmıştır. Sizde hala koltuk döşeme de güvenilir bir firma arıyorsanız hiç durmadan Balçova Koltuk Döşeme başvurabilirsiniz.

Balçova Koltuk Döşeme
Tagged on:     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir